O AGM

Společnost AGM byla založena v roce 2008 týmem vášnivých inovátorů. Vizí AGM bylo vždy vytvořit mobilní telefon, který nebude jen zařízení pro komunikování, ale také designově pěkný a hlavně odolný telefon. Mobilní telefony AGM jsou navrhované tak, aby vydržely v nejnáročnějších podmínkách, ale čelí i běžnému používání, včetně vniknutí vody nebo prachu a náhodnému poškození pádem.

Bližší informace o odolných telefonech AGM se dozvíte též na specializovaných stránkách o AGM pod odkazem: AGM odolné telefony

TECHNOLOGY BUILT TO ENDURE

V roce 2011 AGM vyrábí jako první na světě odolný a vodě odolný telefon založený na Android® OS. Od té doby AGM pokračuje v investování do mikro inovací a stále vylepšuje svá zařízení. Telefony AGM jsou jedničkou v odolných telefonech.

Všechny mobilní telefony jsou vyrobeny s normou odolnosti IP68 a vojenskou certifikaci MIL-STD. AGM však při hledání trvalého zlepšování odolnosti vyvíjí vlastní standard odolnosti nazvaný OEPT (Outdoor Environments Performance Test). To znamená, že bude i nadále nabízet zákazníkům to nejlepší v oblasti odolných telefonů. Všechny AGM telefony používají procesory Qualcomm®. Telefony AGM jsou vodě odolné, prachotěsné a odolné proti nárazům.

O nás

Naše společnost TPunix s.r.o. je výhradním dovozcem telefonů AGM do české a slovenské republiky. Dále poskytujeme autorizovaný servis pro mobilní telefony AGM z naší distribuce včetně technické podpory. Historie zkušeností s odolnými telefony u nás sahá do roku 2013 a věřte, že nám za tu dobu prošlo pod rukama hodně "odolných" telefonů.

Nejsme pouze prodejci telefonů AGM, jsme v těsné spolupráci s výrobcem AGM a veškeré telefony vyvíjíme spolu. Před uvedením telefonu do prodeje ho důkladně testujeme jak po stránce hardware, konstrukce tak i po stránce software. Našim cílem je aby zákazník dostal kvalitní telefon, který může bez problémů používat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení