O AGM

Společnost AGM byla založena v roce 2008 týmem vášnivých inovátorů. Vizí AGM bylo vždy vytvořit mobilní telefon, který nebude jen zařízení pro komunikování, ale také designově pěkný a hlavně odolný telefon. Mobilní telefony AGM jsou navrhované tak, aby vydržely v nejnáročnějších podmínkách, ale čelí i běžnému používání, včetně vniknutí vody nebo prachu a náhodnému poškození pádem.

Bližší informace o odolných telefonech AGM se dozvíte též na specializovaných stránkách o AGM pod odkazem: AGM odolné telefony

TECHNOLOGY BUILT TO ENDURE

V roce 2011 AGM vyrábí jako první na světě odolný a vodě odolný telefon založený na Android® OS. Od té doby AGM pokračuje v investování do mikro inovací a stále vylepšuje svá zařízení. Telefony AGM jsou jedničkou v odolných telefonech.

Všechny mobilní telefony jsou vyrobeny s normou odolnosti IP68 a vojenskou certifikaci MIL-STD. AGM však při hledání trvalého zlepšování odolnosti vyvíjí vlastní standard odolnosti nazvaný OEPT (Outdoor Environments Performance Test). To znamená, že bude i nadále nabízet zákazníkům to nejlepší v oblasti odolných telefonů. Všechny AGM telefony používají procesory Qualcomm®. Telefony AGM jsou vodě odolné, prachotěsné a odolné proti nárazům.

O nás

Naše společnost TPunix s.r.o. je výhradním dovozcem telefonů AGM do české a slovenské republiky. Dále poskytujeme autorizovaný servis pro mobilní telefony AGM z naší distribuce včetně technické podpory. Historie zkušeností s odolnými telefony u nás sahá do roku 2013 a věřte, že nám za tu dobu prošlo pod rukama hodně "odolných" telefonů.

Nejsme pouze prodejci telefonů AGM, jsme v těsné spolupráci s výrobcem AGM a veškeré telefony vyvíjíme spolu. Před uvedením telefonu do prodeje ho důkladně testujeme jak po stránce hardware, konstrukce tak i po stránce software. Našim cílem je aby zákazník dostal kvalitní telefon, který může bez problémů používat.

Zpět do obchodu